Živý růženec farností Kvasice, Těšnovice a Zlámanka

„Pán praví: Spása lidu jsem já.
Budou-li ke mně volat v jakémkoli soužení,
vyslyším je a budu jejich Pán navěky.“
(ze vstupních antifon doby postní)

Trvalý úmysl: Za naše farnosti, nenarozené děti a misie

Doplňkový (naléhavý) úmysl na měsíc: Květen: Za formaci řeholnic, řeholníků a seminaristů a za mistrovství světa v hokeji v Praze a Ostravě.

Je-li to pro vás trošku schůdné, bylo by krásné, kdybychom se aspoň jednou za měsíc setkali ke společné modlitbě růžence. Pokud budete moci, přijďte v Kvasicích každou první sobotu v měsíci - půl hodiny přede mší svatou, která je většinou obětována za živé a zemřelé členy Živého růžence.

Jednou za rok v měsíci říjnu (první neděle) je růžencová pobožnost na farní zahradě v Kvasicích u sochy Panny Marie, v Těšnovicích a ve Zlámance ve všední dny po mši sv. a je také sloužena měsíčně mše sv.

Kontakt: Anna Berková (berkova.anna [zavináč] gmail.com), Jana Čápová (vaclav.cap [zavináč] email.cz)